Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tanácsoltok? Merre tovább?

Ti mit tanácsoltok? Merre tovább?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nem tudom élvezni az életet. Gyakran tör rám pánikroham-féleség, amikor a halálra, a végtelenségre vagy ha hasonló dolgokra gondolok. Nem tudok megbékélni és ez aladájoz abbqn, hogy éljek.

Még csak 19 vagyok, nem tudom miért keringenek ilyen témák körül a gondolataim. Elvileg ez a legboldogabb kor az ember életében.

Ha tudtok valamit tanácsolni, azt nagyon megköszönném!


2016. febr. 1. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy ki találja ki ezeket a 'leg boldogabb kor' dolgokat, de ő biztosan nem ebben az évszázadban élt.


Én is ennyi idős vagyok és velem is gyakran van ilyen, sőt, több ismerősömmel is, szóval elvileg ez teljesen normális dolog, ez is egy időszak, amin átmész, mint sokan mások is, kitartást kívánok!


Nekem az egyetlen dolog ami segített, hogy beszéltem a barátaimmal, próbálj meg minél többet velük lenni és nem gondolkodni, egyáltalán nem gondolkodni. :)

2016. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2016. febr. 1. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!