Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen shoujo animéket ismerte...

Hiyori kérdése:

Milyen shoujo animéket ismertek? (pl: Sukitte Ii na yo, Ao Haru Ride) valami ilyesmikhez hasonlot keresek! Ha tudtok akkor kérlek irjatok nekem párat!

Figyelt kérdés

már láttam:

Sukitte Ii na yo

Ao haru ride

tonari no kaibutsu-kun

akagami no shiryukihime

lovely complex

ookami shoujo to kuro ouji

meg ehez hasonlot

a fölösleges kommenteket kérlek hagyátok el!

és még1szer köszönöm a válaszokat



2016. febr. 2. 12:07
 1/5 anonim válasza:

Vampire Knight

Kaichou wa Maid-sama (Nekem ez nagyon tetszett)

2016. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Speciel A

Toradora

2016. febr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom a fantasy-t szereted-e akkor pl: Hiiro no kakera, ino x boku ss, kamimashita hajimemashita, akatsuki no yona
2016. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Gekkan shoujo Nozaki-kun; Soredemo sekaii wa utskushii; Diabolik Lovers; Kiss x Sis; Sankarea; Seikon no Qwaser; Golden Time; Count and Fairy; Strike the Blood; Kimi ni Todoke; Brothers Conflict; Uta no Prince-sama; Kamigami no Asobi; Amnesia. Bocs több nem jut az eszembe :/
2016. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm ezeket már láttam de azért köszönöm szépen a válaszokat!
2016. márc. 4. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!