Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan videó szerkes...

Valaki tud olyan videó szerkesztöt amibe nem csak max 9-10 képet tehetek be hanem annyit amennyit szeretnék? Képeket szeretnék levetíteni de nem ppt-be meg ilyesmikben, ahol tudom szépen szerkesztgetni a beúszásokat meg zenét tudok a képek alá tenni

Figyelt kérdés
Köszönöm a normális válaszokat!

2016. febr. 2. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát gépre nem tudok sajnálom, viszont telefonon már használtam a videoshow-t(google playen töltöttem le, ilyen rózsaszínes a képe, meg filmszalagok és csillagok vannak rajta, ha jól emlékszem) és én azzal pár perces videót csináltam, amiben voltak vegyesen képek és videók, és alatta ment zene. Azt is be tudod állítani vele, hogy a zene és az eredeti videó hangja mennyire hallatszon. Én teljesen levettem a videó hangját.Nagyon jól meg lehet csinálni :)
2016. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. febr. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!