Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayen a megadott postaköltség...

Ebayen a megadott postaköltség fix?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha fixen van megadva, akkor fix. Van olyan is, amikor nem az. Meg olyan is, amikor nincs is.

Ha úgy nézed az oldalt, hogy forintot is mutat, az hozzávetőleges csak.

2016. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az eladó által megadott postaköltség annyi amennyi, ezen utólag nem változtathat, nem mondhatja, hogy jaj, elszámoltam, többet kérnek érte a postán.


Viszont ha külföldről rendelsz, akkor a postaköltség nem forintban van megadva, az átszámítás viszont nem állandó értéken történik, ebből adódhat minimális ingadozás.

2016. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Valóban nem változtathat kénye-kedve szerint, de célországtól függő postaköltség van. Így értettem az első válaszomban. Per has:

Van, akinek mindegy, hogy a szomszéd faluba megy a csomag, vagy 26 514 km-t utazik. Ám olyan is, aki változó szállítási költséggel kalkulál. Ha a kérdező be van jelentkezve, s magyarországi címre megadott szállítási költség van a terméknél, a már nem változik, valóban.

2016. febr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan is,hogy mikor megveszel valamit/megnyersz valamit azt írja ki,hogy nincs postaköltség..hameg kifizeted meg mégis van!
2016. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nincs olyan.
2016. febr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!