Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek folytassam ezt a...

Flipper9159 kérdése:

Szerintetek folytassam ezt a történetet?

Figyelt kérdés

Egy átlagos napon Azine a ninja edzésre ment, amikor az egyik osztálytársa követte. Azine nem volt túl beszédes, de jó volt a sportokban és szín ötös tanuló volt. De sosem beszélt magáról vagy a családjáról. És az egyik osztálytársa tudta, hogy hol lakik, de nem haza ment hanem egy mellék útra le tért. Ez az út egy erdőbe vezetett és hát az osztálytársa (Janó) kíváncsi lett, hogy hova megy 4-órakor. Ezért telefonált a szüleinek, hogy egy kicsit késve fog haza érni úgy kb 6-órakor. És látta, hogy Azine nem áll meg hanem csak ment,ment,ment és ment. De Azine úgy tett mintha észre se vette volna a kíváncsi osztálytársát. De le akarta rázni ezért el kezdett hírtelen futni mintha az élete múlt volna rajta és hát hamar bottal üthette a nyomát Janó. Holnap az iskolában elhívta a wc-be és meg kérdezte tőle:

- Mit csináltál az erdőben? Kérdezte kíváncsian.

- Ne merj többet követni, mert meg járod. Mondta és a levegő mintha meg fagyot volna olyan lett a hangulat.

Bementek a terembe és folytatódót tovább a nap. Janónak nem kellet sok idő, hogy feltűnjön, ki megy mindig az osztályteremből Azine és két nyolcadikosakkal beszélt az egyik a testvére volt a másik meg a testvérének a barátja és mindig félre vonultak beszélgetni úgy, hogy senki se halja. Janó egyre kíváncsibb lett, hogy miről beszélhetnek. Azine-all másnap kötekedtek és arcon ütötték Azine nem tűrhette, hogy így bánnak vele hisz ő egy „ninja”. Az osztálytársát meg verte! De nem kapott érte semmit, mert hisz ő csak védekezett. De Janó észrevett egy újabb dolgot. Azine nagyon jól tudta, hogy hogyan álja és adja az ütéseket. És szerda este volt (4-óra) Azine letért a mellékútra és ment az edzésre. Janó ismét követte, de most már sokkal nagyobb távolságról és hát Azine nem vette észre. És Azine egy kis házhoz ért, amiben a „mestere lakkot” (Chiney Mester). És elkezdőtök az edzés Janó végignézte amint Azine és pár barátja késeke, dobócsillagokat dobálnak egy deszkába és egymással küzdenek kardokkal, késekkel. Végül Azinak megvágták az arcát, de egy kósza dobócsillag Janó karját elkapta. Azine meghallotta edzés után Janó jajgatását. Azine egyből megijedt, hogy kész vége van meglátta azt, hogy NINJA! Holnap a suliban Janóhoz odament Azine és megkérdezte tőle:

- Fájt? Szerényen csendes kérdezte meg

- Nem annyira, mint neked. Mondta gúnyosan

- Hozzá szoktam már. Már meg sem érzem. Mondta szerényen csendben

- Jó neked, hogy NINJA vagy! Mondta továbbra is gúnyosan

Kihívta wc-re Janót és mondta neki:

- Én ninja? Ezt meg honnan veszed?! Kérdezte úgy, mint aki először halja ezt a szót

- Láttam, mindent láttam! Mondta Janó

- És most mit fogsz tenni? Kérdezte Azine kértségbe esve!

- Egyelőre semmit, mert ezt még elhinni is nehéz! Mondta halkan.



#Történetek.
2016. febr. 3. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem a történet maga jo, de a szokincsed és szovàlogatàsod nagyon gyenge, nem ironak szulettel. Ez a történet annyi szoismétlést <és hibàt tartalmaz, nehéz lenne élvezni. Nem én fogom megmondani hogy mit csinàlj, de a szavakat jobban vàlogasd meg
2016. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!