Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma két fiú megalázott a...

Ma két fiú megalázott a buszon mert sértőket mondtak ram nagyon csunyan viselkedtek 14 évesek voltak és egyszer csak egy 20 év körüli srac felallt és odament hozzajuk hogy mit képzelnek magukrol hogy igy beszelnek velem. Nektek mi a velemyényetek?

Figyelt kérdés
mit tettetek volna ebben a helyzetben? vannak még ezen az ismretlen srácon normális fiúk?!

2016. febr. 3. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

Egyébként én is szerintem ezt tettem volna a srác helyében, ha nagyon durvák, ezek a gyerekek manapság iszonyatosan bunkók.

19/f

2016. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ismeretlen srácon normális fiúk? xdd Értelmezd, amit leírtál. :D
2016. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az ismeretlen srácon kívül normális fiuk boccs
2016. febr. 4. 16:56
 4/4 anonim válasza:
Persze, hogy vannak még normális fiúk, csak kevesen, mert manapság már az a menő, hogyha egy lanyt lealáznak. Ilyenkor az a teendő, hogy visszaszolsz, és nem hagyod magad....
2016. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!