Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mar nem no a mellem?

Mar nem no a mellem?

Figyelt kérdés
egyebkent 13 es fel eves vagyok, csak az a baj hogy nekem a mellem szinte majdnem mindig fajt,viszketett, foleg reggel amikor felkeltem nagyon feszult gondolom azert mert nott. De mar egy ket napja semmi nem is faj meg reggel se, akkor mar nem fog noni a mellem? egyebkent 11 evesen kezdett el noni, es most szinte alig van talan a 70 a melltarto jo ram. Elore is koszi
2016. febr. 5. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Dr. Hóbort András vagyok, sámán és természetgyógyász.


Kézrátétellel tudok mellet növeszteni. Mondjuk csak 14 éves kortól vállalom.

2016. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Később majd annak örülnél, ha nem nőne tovább... Dehát a gravitáció az gravitáció...
2016. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De, nőhet még.

Amikor terhes leszel (ugyanúgy fájni fog), és amikor hízol majd (egy elhízott mell meg elég ronda tud lenni).

2016. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint ahogy a testmagasság úgy a mellek sem egyszerre, egy ütemben folyamatosan nőnek!

Egyszerre kicsit többet, aztán szünet, aztán megint egy kicsit ... ... És kb. a lányok 18-20 éves korára éri el a hormonális változás miatti "végleges" nagyságát.

Ezek után a terhesség változtathat majd még rajta, illetve ha olyan típus vagy, akkor oda/onnét is lehet hízni v. fogyni (de az már csak zsír).

2016. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!