Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti ezt a fajta dolgot hogyan...

Ti ezt a fajta dolgot hogyan jellemeznétek?

Figyelt kérdés
Szoktam hallani emberektől , hogy valaki változó véleménnyel van dolgokról mondjuk ma is erről beszélgettünk az egyik ismerősömmel , hogy neki van egy ismerőse és hol ilyen véleménnyel van dolgokról hol meg olyan fajta dolgokról van neki véleménye .. És , hogy ez ti szerintetek mi akar lenni az embereknél , hogy mit tudjam én van egy adott téma és pl.: egyik "héten " ilyen véleménnyel van róla majd máskor meg teljesen más véleménnyel van róla , hogy ez most konkrétan mi akar lenni .. ? Vagy micsoda az embereknél én magam arra gondoltam , hogy az ember több rétegű mint a hagyma vagyis egyszerre többszemélyiségű hol ilyen hol olyan ... Vagyis hát változó személyiség típus .. Erről valaki ? Előre is köszi
2016. febr. 6. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

azért még mindig van mit javítani a fogalmazásodon... de ez már lényegesen olvashatóbb, mint az előző kérdéseid, ezt vedd gratulációnak, jól haladsz :) Még egy picit fejlődsz és tökéletes leszel!


Az ember véleménye, ha nagyon egy élen táncol, akkor hangulatfüggő.


PL: ha valaki boldog, akkor sokkal könnyebben igent mond mindenre, ha épp dühös, akkor meg mindent elküld a búsba.

A furcsa példádra visszavezetve, ha az illető épp jókedvű, akkor nem fogják őt zavarni bizonyos dolgok az említett emberben, de ha épp rossz a kedve, ideges, vagy hasonlók, akkor sokkal több dolog fogja zavarni, az apróságok sokkal nagyobb bajnak tűnnek majd.

2016. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugy alakitjak velemenyuket, hogy az azoknak a szemelyeknek tetsszen, akikkel eppen egyutt vannak. Talan ezzel szimpatiat akarnak kivaltani. Nekem s van egy ilyen ismerosom. :)
2016. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!