Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznétek ezeket a...

Hogyan jellemeznétek ezeket a fajta embertípusokat? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Hogyan jellemeznétek azt a fajta embert aki sunyi milyen jellemzőkkel írnátok le hogyan ismerték fel egy olyan fajta embert aki sunyi vagy mondjuk pl.: két színű nem tudom hogy még milyen fajták vannak hogyha ismerték akkor azért írhatnátok még egy párat és ugyan így jellemzőkkel tulajdonságokkal előre is köszi
2015. nov. 29. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a sunyi emberről ami eszembe jut egyből:

Kapucnis,lefelé néző fej,mint az amcsi négergyerekek,hogy nehezen lássák meg a pofájukat,mindig lapítanak valami,vagy valaki elől.

Ezen kívül nincs presztízsük,egzisztenciájuk.

Jellemző a pénzzel feltöltetlen,csak visszahívást kérő mobiltelefon,a kábítószer kereskedése,és fogyasztása körüli érdeklődés,a hétköznap délelőtti csavargás,és a munkától,de főleg a bejelentett fix munkahelytől való irtózás.

2015. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem és amúgy mit jelent a presztízs és az egsziztencia?
2015. nov. 29. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Az egzisztencia az az,amikor valakinek stabil az élete,biztos értékes munkahelye,munkája van,előrelátóan gondolkozik,vannak tartalékai,lakhatásilag is stabil,tehát van egzisztenciája,nem ilyen kóborkutya vacsorája az élete.

A presztízs pedig amikor értékes valaki,van tekintélye,tehát nem egy útonálló buta senki.

2015. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Még ami eszembe jut:

A sunyi egyébként egy bizonyos embertípus, "sunyifajta" nem csak a viselkedés miatt,hanem a berendezett életforma miatt is.

Pl. a sunyi majdnem minden megoldandó dolgot,ami az élettel együtt jár,nem egyenes úton akarja megoldani.Állandóan mások kárára,és mások energiájára bazírozva agyal a leggyorsabb,nyomot nem hagyó magoldáson.

Sok ilyen példa van:

Albérletben jópofáskodni a tulaj felé,majd a felgyülemlett kifizetnivalók előtt lelépni,utána persze mobilszámcsere.

Budapest esetében örökös lógás a BKV-n.

2015. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az elsővel ellentétes jut eszembe. Egzisztenciát épít korrupcióból, öltönyben mutatkozik a médiában, a legdrágább autókkal jár, amelyet hatalmas személyes vagyona dacára is állami pénzekből sikkasztott el. Amiben hasonlít a másik figurához: mások kárára szerez hasznot, és nem hagy nyomot maga után, bár sokszor nyílt titok a ténykedése.
2015. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 vagy.

5-ös,Te is jókat írsz,és abban a típusban is megvan a sunyiság formája.

Az én meglátásom szerint a régi szockomm rendszer által kitermelt és nevelkedett pr0likommcsi,negyed évszázad után még mindig sokesetben megmaradt mentalitásról,viselkedésfajtáról,életfelfogásról írunk...

2015. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ha túlzásba viszi a sikkasztást, hosszútávon oda fajul a dolog, hogy aki nem "sunyi", az "balek".
2015. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, én meg a modernről. :)
2015. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most, hogy olvasom a válaszokat, rájöttem, hogy sunyi vagyok.

Ez feltétlen rossz?


Nekem a sunyi eddig csak annyit jelentett, hogy hátbatámadja az embereket, épp ezért nem tartottam magam sunyinak.

2015. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!