Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szent Johanna gimi-kérdés....

Fanni27 kérdése:

Szent Johanna gimi-kérdés. Elolvasnátok légyszi?

Figyelt kérdés
A Szent Johanna gimi 2. részében Dani (a fotós) elvileg megbetegedett és azért kellett Reninek mennie fotózni Kinga lóversenyére. Ekkor látja hogy Edina és Cortez csókolóznak. De a könyv végén kiderül hogy Edina nem Cortezzel, hanem Danival csókolózott, hogy féltékennyé tegye Cortezt. Akkor mégsem volt Dani beteg? (Most először írok, szóval nagyon fogalmam sincs hogy szokás ezt csinálni de majdcsak belejövök.)

2016. febr. 6. 20:54
 1/6 anonim válasza:
100%
A vastagbetüs részbe a kérdést kel irni a kisbetüsbe a leírását amúgy szerintem Dani a suliba nem ment de a versenyre elment Edinával
2016. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2016. febr. 8. 13:30
 3/6 anonim válasza:
Nem Danit csókolta meg hanem egy random fiut
2016. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De emlékszem hogy Reni rácsodálkozott: Mi? A fotós?

De azért köszi :)

2016. febr. 10. 17:11
 5/6 anonim válasza:
Szerintem Dani(a fotós) nem akart elmenni Kinga versenyére, de félt volna ezt elmondani Kingának, ezért inkább kamuzott. Ez így logikus! Még én is félek Kingától!!
2016. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
=D
2016. febr. 22. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!