Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnatok a szent...

Ti elolvasnatok a szent johanna gimit ha kiadnak Cortez szemszogebol is?

Figyelt kérdés
Jo,tudom egy fiu nem vezet naplot de megis ha kiadnak ugyanazokkal a sulis jelenetekkel meg minden csak,nem Reni,hanem Cortez delutanjait,eletet meselne.Ertitek,hogy mire gondolok?(En szemely szerint szivesen elolvasnam,hogy mit gondolt Cortez na meg azt,hogy hogy szidja Nemenyit) =)

2013. jún. 26. 19:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Bár én nem örülnék, ha így lenne, de azért elolvasnám!
2013. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Hááát... inkább passzolnám. Nekem egy extra fejezet bőven elég lenne, mert azért arra kíváncsi vagyok, hogy Leiner Laura hogyan is fejezné ki magát Cortez szemszögéből =)
2013. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Én biztos elolvasnám, de most, hogy az eredetinek vége, és tudjuk mi fog történni, nem lenne annyira érdekes. Ettől függetlenül engem nagyon érdekelne, hogy mi járt a fejében egyes alkalmakkor. Mi volt az első benyomása Reniről, konkrétan miről beszélt Arnolddal, miért csókolta meg Renit szilveszterkor. A délutánjai, amerikai utazásai, szülei, meg úgy minden :)) Rengeteg újat tudna mondani, 100% hogy elolvasnám :))
2013. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Tuti, hogy utálnám ezért az írónőt, vagy azt, aki ezt megengedte is kiadta, de elolvasnám. Csak is kíváncsiságból.
2013. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én mindenképp :D
2013. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
69%
Elolvasnám, de jobban örülnék, ha lenne 1 kötet, hogy mondjuk 5 év múlva mi lesz velük. :)
2013. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az rombolna Cortez "Menő" imidzséből. De amúgy valószinüleg elolvasnám bár Leiner Laura azt irta a blogjába hogz nem fog irni Cortez szemszögéből.
2013. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Még arra is gondoltam, hogy írok egy olyat :D <3
2013. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen elolvasnám. :)
2013. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert... mert nem. Nagyon szeretem a Szent Johanna gimit, vérbeli szjger vagyok, de Cortez szemszögéből fölösleges lenne írni újra nyolc kötetet. Szerintem inkább össze kéne gyűjteni azokat a kérdéseket, amik Cortez szemszögével kapcsolatosak, és arra választ adni Laurának, mondjuk, Twitteren, ha már annyit használja. :)
2013. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!