Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek az esélyeim?

Milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés
Orvos szeretnék lenni. 14 éves vagyok. Tudom hogy meg nagyon fiatal vagyok ahhoz hogy eldöntsem mi akarok lenni de muszály most eldöntenem mert olyan suliba kell mennem. Azzal is tisztába vagyok hogy nagyon kell hozzá a kémia biológia latin es nyelvvizsga is kell hozzá. Emelt biológia es kemia érettségi kell hozzá. Most nyolcadikas vagyok felévkor nem lett nagyon jó a biológia es a kemia ... Emiatt szomorú is vagyok. Biológiából 4,7-re 4-est adott a tanar kémkábol pedig 3,71-re pedig 3-ast igen tudom ezt fogjak írni páran te nem lehetsz orvos mert kémiából hármas lettél ha orvos akarsz lenni akkor mindenből ötösnek kell lenned

2016. febr. 6. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a középsulis eredmények számítanak. Van esélyed nyilván, de keményen kell tanulnod rá.
2016. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenből nem kell ötösnek lenni, de biológiából és kémiából igen.
2016. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!