Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megalkottam az ingyen energia...

Megalkottam az ingyen energia forrását! XD Hova kell mennem?

Figyelt kérdés
Egy tervrajz készült el de magamtól nem tudom kivitelezni hogy megépítsem a hatalmas masinát, amely örök áramot termel mozgási energia segítségével. Semmit nem kell hozzá bevinni. A lényeg, hogy hova forduljak most ezzel? Arra gondoltam, hogy felveszem a kapcsolatot az MTA -val, ott bemutatom a tervrajzot és ott majd megépítik! De én hogyan húzok hasznot belőle? Gazdag leszek? Az MTA val hogyan szervezzek össze egy bemutatót?
2016. febr. 7. 09:55
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Ja és értelmező leírás is van hozzá!
2016. febr. 7. 09:56
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni, de youtuben mar rengetegen cafolat szuletett a buttered cat paradox-ra :D:D:D
2016. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Vicces, de ez most nem az. :)
2016. febr. 7. 10:20
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire magatehetetlen mint te, az még a faéket se tudná feltalálni, szóval örülj, mert ezzel csak megkíméled magad attól hogy kiröhögjenek.
2016. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Aki XD-t ír a kérdésébe, az biztos képtelen lenne ilyesmire...
2016. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
De akkor adjatok komoly válaszokat. Ne rögtön vessétek el, úgy, hogy nem tudtok róla semmit.
2016. febr. 7. 10:41
 7/42 anonim ***** válasza:
Előbb talán bizonyíts valamit.
2016. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Azt szeretném. Csak hol? Nekem nincs pénzem hogy megépítsem. Ha megosztom a tervrajzot lenyúlják. Azért kérdeztem, hova menjek, kinek mutassam a tervrajzot aki nem nyúlja le.
2016. febr. 7. 10:52
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

"Ne rögtön vessétek el, úgy, hogy nem tudtok róla semmit."


De tudunk: kamu. Ennyit elég is tudni róla.


De tudod mit? Segítek: keresd meg Széles Gábort, ő szakértője a témának. Már két éve gyártja a... mit is? Ja nem, ő is hazudott.

2016. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Ja, értem, azért van annyi troll mert áttették az egyéb kérdések kategóriába. -.-
2016. febr. 7. 11:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!