Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok/nők, aki nem akar...

Lányok/nők, aki nem akar gyereket tudja az okát hogy miért nem?

Figyelt kérdés
Még csak 16 vagyok és sokszor gondolok arra hogy akarok e majd gyereket vagy nem. Elöször átfutnak az agyamon azok a dolgok amik miatt szeretnek gyereket de utána jönnek azok amik miatt nem akarok gyereket es az utobbihoz sokkal több az indok. Talán azért mert félek attól hogy elrontom az életét hogy rosszul nevelem meg ilyenek. Nem azt mondkm hogy szégyellem a tesoim meg így a rokonokat de nem akarom hogy az en gyerekeim olyanok legyenek mint ok. Mi nem vagyunk normalis csalad nem vagyunk boldogok es mikor erre gondolok mindig az van bennem hogy én se leszek boldog csak akkoe ha elmehetek innen. Lehet hogyha megtalálom az igazi ferfit megvaltozik a velemenyem de az is lehet h igy marad. Ti miért nem akartok gyereket?
2016. febr. 9. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
nem döntöttem el 100%-ban, de nem vonz a lehetősége... introvertált vagyok, kell a sok szabadidő. esetleg ha nagy házam lenne bentlakásos bébiszitterrel.
2016. febr. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én soha nem akartam/akarok. Nem érzem a késztetést és a nélkül is teljes az életem.


36/N

2016. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Talán azért mert félek attól hogy elrontom az életét hogy rosszul nevelem meg ilyenek."


Amíg egyedül vagy, addig ez természetes érzés. Ha férjhez mész, már kevésbé fogsz így érezni, mert nem csak a tiéd lesz a felelősség, hanem kettőtöké. És ez így is normális, hiszen a gyereknek két szülő kell, stabil kapcsolatban. Ha így születhet meg (legalábbis amennyire a szülein múlik, tehát pl. halálos baleset, stb. nem jön közbe), akkor nem kell majd félned, hogy elrontod az életét. És a nevelése is itt kezdődik: alakítsd úgy a körülményeket, hogy stabilak legyenek (nem csak együttélés, nem csak egyéjszakás kaland gyümölcse legyen), a többibe pedig - ami a gyereknevelés hogyanját illeti - majd beletanulsz a következő 10-20 évben, ha odafigyelsz. Kezdheted is. :)

2016. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!