Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Balesetkor ha sokat altattak...

Balesetkor ha sokat altattak akkor álmodtál valamit?

Figyelt kérdés
Emlékeztél valamire?
2016. febr. 9. 20:21
 1/1 schamuelson válasza:

Nem baleset miatt, de altattak. Több órás műtét volt. Totális filmszakadás. Azt sem tudtam összerakni, mennyi idő esett ki: csak kettő vagy hat óra. Semmit nem álmodtam, vagy ha igen, utána semmire sem emlékeztem belőle. Viszont az ébredés után azonnal képben voltam, értettem minden hozzám intézett szót, és értelmesen válaszoltam azokra. Majd újra aludtam pár órát. Abból már úgy ébredtem, mint egy rendes alvásból.

Feleségem dolgozott sebészeti osztályon, ő úgy magyarázta, hogy a műtéti altatáskor gyakorlatilag kiütnek, ezért nem érzékeli az agy a fájdalom ingereket, ezért nem álmodunk közben. Azt nem tudom, mi a helyzet a több napos, akár több hetes altatáskor.

2016. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!