Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik szoptatás közben altatták...

Smallkitty kérdése:

Akik szoptatás közben altatták babájukat, meddig tartott ez az időszak?

Figyelt kérdés
5 hós lányom nagyrészt cicin alszik el este és nappal is, kb. 1 órás szoptatások után, de nála a "sima evés" is kb fél óra. Mikor már elszundít, de még nem enged el, sokszor fáj, mivel nem rendesen van a szájában. Leszoktatni nem tudom, bár lehet csak az elszántság hiányzik, de nem bírom ha sír :( kérdésem, hogy akik így altattak, meddig tartott ez az időszak, mikor nem igényelte már a pici az alváshoz a cicit? Köszi :)

2015. szept. 21. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
11 hónaposan saját maga hagyta el.
2015. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és hogyan történt a változás, egyik napról a másikra, vagy fokozatosan?
2015. szept. 21. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is magától hagyta el, mármint este. Kb. egy éves volt akkor.


Most két éves, és a délutáni alvásnál még mindig cicin alszik csak el. Máshogy nem, akár fejre is állhatok. Szóval hagyom, inkább így legyen, mint hogy ne aludjon el.


Este pár percet cicizik, aztán leválasztom, kezébe nyomom a kutyáját, buksisimi, és utána elalszik magától. Érdekes, hogy nappal nem hajlandó így csinálni.

2015. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra. Tele voltam tejjel. Ő meg kifordult a kezemből, nyüsszögött, hogy tegyem már le. Döbbener volt. Napokig próbálkoztam még aztán feladtam.
2015. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!