Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok? Mit...

Ilona7777 kérdése:

Depressziós vagyok? Mit tegyek? Valaki élt már át ilyet?

Figyelt kérdés
Következő a helyzet tavaly óta levert vagyok. Semmihez nincs kedvem,motiválatlan vagyok. Barátnőim persze nem veszik ezt észre,ebből adodóan szeretethiányom is van. Csak szeretném ha valaki meghallgatna,mert a szívem szakadt meg. Szüleim észreveszik,próbálnak tanácsot adni,de ők nem értik meg ezt az érzést,azt mondják hülyeség meg jobb lesz,de nem. Próbálok tenni ez ellen valamit de nem nagyon jön össze semmi. Előre is kösszönöm a válaszokat.
2016. febr. 10. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, ilyen esetben tényleg az a legjobb, hogy valakivel megpróbálod megbeszélni a dolgot.

Ha gondolod én szívesen végig hallgatlak, én is sok mindent átéltem már és tapasztaltam, hátha tudok neked segíteni :)

2016. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi,hogy most írok. Kösszönöm,hogy végig hallgatsz. Sajnos a gond adott:jelentéktelennek érzem magam,úgy érzem engem nem lehet szeretni. Te ezeket hogy élted át?
2016. febr. 10. 22:25
 3/3 anonim válasza:
Most ugyanebben a helyzetben vagyok. Én is már régóta vagyok ilyen, depressziós. Ha van kedved írj egy üzit. 14/L
2016. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!