Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sötétebb hangulatú animék?

Sötétebb hangulatú animék?

Figyelt kérdés
Mostanában rá vagyok kattanva az ilyen sötétebb hangulatú animékre. Ezekből kiemelkedően a Rainbow-volt ami nagyon tetszett. Voltak benne durva dolgok, de nem erről szólt az egész, és engem nagyon megérintett. Ha lehet ehhez hasonlót, de leginkább a fontosabb a hangulat amit átadott. Feltételek: Pasi főszereplő, szép grafika. Nem nagyon szeretem az ilyen nagyon mágikus Sci-fi vagy ehhez hasonlóakat, úgyhogy inkább az ilyen kegyetlen életről szóljon. Előre is nagyon köszönöm és bocsánat ha ezzel nagy feladatot adtam :(

2016. febr. 11. 15:53
1 2
 11/13 Riley Grove ***** válasza:

Charlotte (Ne tévesszen meg az első rész, az animének később elég sötét hangulata lesz.)


Steins;Gate (Láttam, hogy írtad, hogy nem szereted a sci-fit, de ezt az animét szerintem nagyon rossz ötlet kihagyni..)


Boku dake ga Inai Machi (Ez most fut, de eddig nagyon jó..)


Aku no Hana


Another

2016. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Csajd válasza:

Ha még érdekel egyáltalán akkor:


Dusk maiden of amnesia:Eléggé horrol meg érdekes ^^Egy szellem csajról szól.Múltjáról stb...


Black Butler/Kuroshitsuji: Cielnek(Főszereplő) eléggé sivár a múltja.Persze egy démonnal meg is fogja bosszúlni.(Most nyáron jön ki egy újabb movie)


Umineko:Az is nagyon beteg :oEgy családi talákozó lesz aszt hiszem...(Rég láttam)Ott lesznek ilyen Creppy jelenetek..


Servamp:Gondolom azt ismered.2016 anime.


Corpse Party:Az nagyon különleges :D (6 rész)Nagyon undoritó >-<


Daughters of Mnemosyne:Az nem valami népszerű de az is eléggé furcsa.


Elfen Lied:Gondolom ismered.De inkább az horrol.


Higurashi no naku koro ni:Aszt hiszem azt már irták..


Persona 3 :Van róla játék is.Eléggé érzelgős de az is eléggé beteg :D


Karneval:Abba csak ilyen jelenetek szerepelnek pl:1 rész van több is csak nem emlékszem már (De az inkább nem mondanám annak)


Danganroppa:Azt látnod kell!


Nanbaka:Elején nem igazán de a vége felé eléggé :/


Remélem nem olyan sokat ismersz ezekből.Kb ennyi jutott az eszembe.

2017. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem a Chorono Curdas volt a kedvencem
2017. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!