Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan Tudok direkt elájulni...

Hogyan Tudok direkt elájulni mondjuk iskolában úgy hogy nem játszom meg hanem egy pár percre tényleg eszméletemet vesztem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kockázata van, nem akarok indokokat mondani, hogy miért kell.. kérem csak azok irjanak akik nem lecseszni akarna hanem tényleg tudnak segíteni!

2016. febr. 11. 17:08
 1/6 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy csak úgy eltudnál magadtól ájulni. De valami olyan szer, ami elkábít, lehet nem olcsó, lehet illegális. Egy gyors altatót, mondjuk nagyon híres a: kromofág, de ettől nem csak pár percre ájulnál el :D
2016. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állsz, nagy levegőt veszel, visszatartod, hasat-mellkast erőteljesen kinyomod.
2016. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosítsd a kérdést. Az eszméletedet szeretnéd elveszíteni, vagy elájulni.

Az eszméletedet nem tudom elveszíteni scak úgy, ez egészen biztos.

Elájulni is csak segítséggel tud szerintem egy ember.

2016. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves #3, kifejtenés, szerinted mi a különbség az eszméletvesztés és az ájulás között? Kíváncsivá tettél.
2016. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne vegyél levegőt
2016. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4!


Az eszméletvesztésnél nem reagál semmit az adott személy semmilyen külső ingerre.

Ha elájul egy ember, akkor az fog reagálni a külső ingerekre. Például ha ráfújsz a szemére, akkor rebbegni fog a szeme, ha felemeled a fejét és elengeded (természetesen kézalátétellel a biztonság kedvéért), akkor az a fej megpróbálja tompítani a földre érkezését. Vagy a a homlokára akarod ejteni a kezét, akkor is fog ellenállást mutatni. Az eszméletét vesztett beteg azonban egyáltalán nem reagál semmire.

2016. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!