Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen igazságtalan a...

Miért ilyen igazságtalan a világ, hogy belsőre normális vagyok, de külsőre meg egy genetikai hulladék, egy szörnyszülött? És ez lassan megfertőzi a belsőm is.

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 19:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Ha csaj vagy tudok rajtad segíteni :)
2014. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Kérdés: Miért ilyen igazságtalan a világ?

Válasz: Honnan tudjuk?

2014. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
miért nem töltessz fel egy képet? lehet előnytelenül hordod pl a hajadat, egyébként elárulom, hogy a hozzáállás a magabiztosság a humor széppé teszi az embert. Egy csúnya búskomor ember senkinek sem szimpatikus, de kicsit csúnya ám sziporkázó személyiség kellemes társaság.
2014. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez igazságtalan ? Olyan akarsz lenni, mint a többi, szép és buta ? Olyan ajándékot kaptál, amit nem becsülsz: okos vagy, erős, humorod van, tehetséged, mit szóljanak azok, akiknek pont ez hiányzik ?
2014. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
szívesebben lennék buta, tudatlan, és vonzó
2014. márc. 26. 19:43
 6/39 anonim válasza:

Kinek mi tetszik külsőre, ez személyfüggő, igazából a szépség, mint kifejezés vagy fogalom, nevezzük bárhogy, meghatározhatatlan. :)

Én úgy gondolom, a mai világban mindenki nagy hangsúlyt fektet a külsőre, talán nagyobbat, mint a belsőre.....

Manapság egy értékes belső többet ér, mint egy olyan, aki külsőre "jóképű, csinos stb" de belül üres.

Ha igényes vagy és ápolt, biztos vagyok benne, hogy megleled vagy rád talál az igazi :)

Légy nyitott, ne hagyd magad befolyásolni, valószínű rosszabbul képzeled el magad, mint ami az igazság, na és ez tud az ember lelkében nagy károkat okozni.

Maradj pozitív! :)

2014. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy egy genetikai hulladék vagyok!!!
2014. márc. 26. 19:50
 8/39 anonim ***** válasza:

lehet csunya ember is vonzó.

azert nem vagy vonzo , mert azt mondod magadrol h genetikailag hulladék vagy. Lehet hogy csunya vagy, de nem hulladék....


Szerintem a hiba nem a kinézetedben van hanem valami más miatt érzed hogy a világ igazságtalan. menj el egy beszelgetesre egy pszichologushoz esetleg.

2014. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Miért, a psziochológus volt má a helyemben, hogy tudja, pont mit érzek?
2014. márc. 26. 19:58
 10/39 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket sosem értettem. Erre milyen választ mondjunk? Egy példát azért mondhatnál mit lehet mondani erre.
2014. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!