Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan romantikus...

StrawberryPie kérdése:

Tudtok olyan romantikus mangát amiben a fiú sokkal nagyobb a lánynál?

Figyelt kérdés
Igazából jöhet tanár-diák párkapcsolatos is, ezek a kedvenceim, de ilyet már sokat olvastam. Nem muszáj magyar legyen, az angol is megfelel. És ha lehetséges, akkor jó lenne, ha a főszereplők tovább mennének egy csóknál, ha értitek mire gondolok. De semiképp se legyen hentai. Eddig olvasottak közül a kedvenceim a 16Life, Ichigo Jikan,Chocolate Cosmos és a Secret Kiss. Az is fontos, hogy a fiú legyen nagyobb a lánynál, és ne fordítva.

2016. febr. 12. 12:56
 1/4 anonim válasza:
Ismered esetleg Mayu Shinjo mangáit? Szerintem amit körbeírtál az ő műveire tökéletesen illik.
2016. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiyokoi
2016. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Utána nézek annak a mangakának :)

A Hiyokoi-t olvastam, aranyos volt de abban a fiú csak magasabb a lánynál nem nagyobb :) úgy értem én az életkorra gondoltam mikor azt írtam, hogy "nagyobb"

2016. febr. 12. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Oremonogatari. Bár csak csók van.
2016. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!