Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nem túl kockázatos?

Ez nem túl kockázatos?

Figyelt kérdés
már feltettem egyszer a kérdést, de nem kaptam elegendő választ. Szóval ha elájultatom magam ( legugolok 10 mély levegőt veszek felállok és erőltetem hogy kifújjam de nme fújom ki ) akkor nem lehet semmi bajom? Mert ki akarom próbálni, de ha lehetséges hogy megáll a szivem magyarul meghalok, vagy valami súlyosabb következménye lesz akkor nem csinálom. Mit tudtok erről????? És ha egyedül csinálom és nem pofozgat fel senki akkor lehet hogy akár órákig is úgy maradok? Ezt hallottam. Minél többen válaszoljatok.Köszi.
2010. márc. 30. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát én ilyenről nem hallottam soha, nem értem miért ájulnál el? De ne szeress annyira elájulni, nem jó móka...
2010. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én hallottam már róla

barátnőm mesélte,hogy nagyon nehéz megcsinálni,neki egyszer sikerült és azt mondta nagyon rossz élmény volt. egyébként arról,hogy lenne valami kockázata nem tudok

2010. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
miért nem? Hát csak kíváncsi vagyok milyen érzés lehet.
2010. márc. 30. 16:34
 4/11 A kérdező kommentje:
én már kipróbáltam egyszer. De abbahagytam mert végigfutott agyamon hátha valami baj lesz. És egyáltalán nem nehéz. Legalábbis nekem nem.
2010. márc. 30. 16:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne egyél semmit egész nap, menj el vért adni, aztán szállj fel a zsúfolt metróra. Az tuti ájulás!
2010. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
vért nem adhatok még, és mivel nem vagyok vékony alkat ezért ha nem eszem 1 napig nem lesz semmi bajom.
2010. márc. 30. 16:42
 7/11 anonim ***** válasza:
De miért akarod, hülyegyerek???
2010. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok. De mind1. Kérdésre nem lehet kérdés a válasz. Nem azért teszem fel a kérdést hogy véleményeket hallgassak, hanem hogy egyenes választ kapjak.
2010. márc. 30. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Vagy szállj fel egy távolsági volánjáratra, ahol az 50 férőhelyes buszra 100 embert felzsúfolnak.

Ha "csak" +10-20 ember áll még le lehet ülni a táskára vagy lépcsőre, szóval csak az felel meg, ahol kb 30x40 cm helyed van.

2010. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, lehet bajod. Először is, mikor elájulsz elesel majd és bármibe bevághatod a fejed, vagy akárhol megütheted magad. De ezt tán még el lehetne kerülni ha puha felületen csinálod.

Másodszor, kisebb agykárosodást is szenvedhetsz (bár az neked lehet hogy már mindegy).

Harmadszor, Isten tudja csak, hogy vajon felfogsz-e kelni még. (Mikor altatással műtenek valakit, nem tudják fel fog-e kelni. Van akinek a szervezete olyan, hogy egyszerűen az altatótól örök álomban marad.)

Bár ebben az esetben nincs altató, nincs rá garancia, hogy fel fogsz kelni, és esetleg nem kerülsz kómába.

2010. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!