Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nem túl kockázatos?

Ez nem túl kockázatos?

Figyelt kérdés
már feltettem egyszer a kérdést, de nem kaptam elegendő választ. Szóval ha elájultatom magam ( legugolok 10 mély levegőt veszek felállok és erőltetem hogy kifújjam de nme fújom ki ) akkor nem lehet semmi bajom? Mert ki akarom próbálni, de ha lehetséges hogy megáll a szivem magyarul meghalok, vagy valami súlyosabb következménye lesz akkor nem csinálom. Mit tudtok erről????? És ha egyedül csinálom és nem pofozgat fel senki akkor lehet hogy akár órákig is úgy maradok? Ezt hallottam. Minél többen válaszoljatok.Köszi.
2010. márc. 30. 16:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hm...én megcsináltam már.De így visszagondolva elég hülye voltam :) Végülis nem történt semmi,csak egy pillanatra elestem, megszédültem, de nem ájultam el. Persze,biztosan lehet valami bajod,vigyázni kell az ilyenekkel :)Inkább ne próbálgasd...:)
2010. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!