Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vallásos (többnyire keresztény...

B0ss kérdése:

Vallásos (többnyire keresztény) AC/DC rajongók! Szerintetek Bon Scott a mennyországba került?

Figyelt kérdés

Bár mondjuk csak nem került már a pokolra, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Előre is köszönöm válaszaitokat!



2016. febr. 13. 17:37
 1/2 anonim válasza:
Nagy tévedés azt hinni,hogy a 'rock a sátán zenéje'. a társadalom java ezt hiszi de nagyon nem igaz. A tehetsége miatt nem került volna a mennybe? Vagy esetleg azért mert ÉLT? Az alkohol,drogok stb. miatt nem hiszem hogy pokolra kerül az ember. Ráadásul nem Bon Scott az egyetlen rockzenész,aki ilyen életet élt. De ezek tehetségek és itthagytak valamit nekünk...Ezért nem hiszem hogy a pokolra kerülnének. A tisztítótűz elég valószínű,de hát kinek nem?
2016. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, tudom hogy nem a sátán zenéje, csak úgy kérdeztem, mert kíváncsi voltam a véleményetekre. De azért köszönöm!
2016. febr. 15. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!