Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar állásközvetitő által...

Magyar állásközvetitő által kijutott valaki külföldre dolgozni? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha tenyleg lenne ilyen valos közvetitő akkor már mindenki kint lenne sztem. Meg a másik hogy már az oldalon azt irjak indulo tőke legalább pár száz ezer hát jóhogy mert nekem annyi van... Mindenhol azt hallom hogy aki penzt ker ahhoz hogy kijutasson az atvag. Mi nem rég úgy jártunk hogy nagy nehezen kifizettunk 80 ezert talan es utána nem vettek fel a telefont.... Úgy voltunk vele hogy meg kell problani . átvagtak. A hónapban kb meghaltunk ehen. Tapasztalatok vannak??? Nyolc általános van, de ez tenyleg nem baj mert kulfoldon ilyen iskolaval többet keresnek mint itthon 40 diplomaval egy atomfizikus :D
2016. febr. 13. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
aki induló tőkét kér azzal eleve nem szabad kokettálni . A pénz miatt megyek külföldre, azért mert nincs és azért, hogy legyen, de nem olyan áron, hogy még én fizetek a semmiből, egy havi keresetet, ki hallott már ilyent . xD
2016. febr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kutyafuttában, az utca emberétől vannak infóim, a lakókörnyezetemből . Hallottam olyanról, aki egy üzletláncnak rekeszeket, tároló dobozokat gyártó kis cégnél kapott munkát külföldön, közvetítő által . Havi 450-500 eurót keres, nem valami sok .
2016. febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az induló tőke nem befizetést jelent.


Aki pénzt kér az állásajánlat kiadásáért az garantáltan át fog verni, de az induló tőke az a te pénzed, nem adod oda senkinek - ebből fogsz élni az első fizetésedig.


Európában ugyanis nem kapsz semmit ingyen, még akkor sem, ha magyar vagy. Fizetni kell az ételért, a szállásért, a közlekedésért - és ezt általában neked kell. Sem a munkaközvetítő, sem a munkáltató, sem a Róbert bácsi nem fogja helyetted kifizetni. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy valahogy ki is kell jutnod külföldre, meg ha kiderül, hogy csak papíron tudsz külföldiül és a szakmádból annyit tudsz hogy láttál már valakit aki értett hozzá, akkor három nap múlva, miután kivágtak a munkahelyedről, haza is kell tudnod jutni.

2016. febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!