Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van egy osztály...

Mit csináljak? Van egy osztálytársam akivel eddig is jóban voltunk de egy hónapja megváltozott minden. Ölelget puszilgat és sokszor írja hogy mennyire szeret és imád.

Figyelt kérdés

Folyton velem szeretne lenni és sok helyzetben engem helyez előtérbe. Azt is mondta hogy neki bárhogy tetszenék.

Mit gondoljak erről?



2016. febr. 15. 16:34
 1/1 anonim válasza:
En is voltam hasonlo helyzetben. Eloszor igy kezdodott,aztan feltekeny volt a masik baratnoimre meg ha masokkal voltam ha fiuval ha lannyal. Volt akkor is baratom. Koleszosak voltunk es szobatarsak. Aztan eguszer berugott es bevallotta h szerelmes belem es lesmarolt es utana mindig mondta. De en nem vonzodtam hozza.
2016. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!