Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm aki kicsit...

Van egy barátnőm aki kicsit megváltozott erre a tanévre. Osztálytársam és az LB-m. Nagyon nagylánynak hiszi magát és mutogatja magát a fiúknak. És már szinte hozzám se szól, csak a fiúk körül van. Félő hogy elveszítem? O. 0

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 21:37
 1/8 anonim válasza:
100%

Elérkezett az az időszak amikor a f*sz fontosabbá válik a csajoknak a barátnőjüknél


Őszintén sajnálom :(

2012. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Nekem is volt ilyen 9. elején, azt a lányt hanyagoltam, de jobb is mert azóta hatalmas kurv@ lett belőle, találtam értékes embereket helyette :)

Szerintem jobb lenne ha te is ezt tennéd :)

2012. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 cerealkiller2 válasza:

"Elérkezett az az időszak amikor a f*sz fontosabbá válik a csajoknak a barátnőjüknél"


ez az igazság, és ezt senki nem vitathatja

2012. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudjon vlkinek a jó válaszát rosszikonra kattintottam és vlmit kiírt.

Hát köszönöm szépen.Ő 13 éves én 14.És 8.-ok vagyunk.

2012. nov. 1. 14:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet az is hogy csak azért lett velem ennyire jóba mert én nem vagyok a fiúk álma ő meg az?o.0 (laposka okos lány vagyok ő meg az a tipikus jócsaj)
2012. nov. 1. 15:14
 6/8 anonim válasza:
100%
Lehet, vannak olyan emberek, aki csak azért barátkozik a másikkal hogy valakivel össze tudja magát hasonlítani, ezért ösztönösen a gyengébb/csúnyább/butább barátnőt keressük/keresik.
2012. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pár napja buliba voltunk barátnőnknél mindketten.Volt ott két fiú is.És mindig ők körülöttük forgott.Meg a lányoktól azt kérdezte hogy jó a s*ggem meg h szép vagyok? .....

Normális az ilyen szerintetek?

2012. nov. 3. 13:51
 8/8 anonim válasza:
Mindenkinek eljön egyszer ez a korszak, normális :)
2012. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!