Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Pár hónapja vettem egy...

B.Jo. kérdése:

Üdv! Pár hónapja vettem egy 94-es swiftet, nem nagyon használtam 3 hónap alatt kb 500-600 km ment bele, most az a probléma vele, hogy a jobb első nyúlvány szét van rohadva és terpeszt a kerék olyan szinten, . Hogy lassan kiesik. ?

Figyelt kérdés
Kereskedésbe vettem ahol csak annyit mondtak az autóról, hogy kuplung csere kell neki más semmi. Mit tehetek ilyenkor? Vigyem vissza a kereskedőnek?

2016. febr. 16. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a hiba bizony régebbi, tehát eladáskor is tudható volt.

Ilyenkor kell szakemberrel visszamenni, és kérsz egy árcsökkentést, vagy másik autót..

Egyébként mikori a műszakija? Két évnél nem lehet öregebb, tehát ha te viszed vizsgára, az csakis bukta lesz.Ha friss a műszakija, akkor kérdezd meg a műszaki állomást hogy engedték át?


első lépés ezekkel légy tisztában...ha van ügyvéd haverod, akkor esetleg az elmondja a lehetőségeid...így, ilyen autóval életveszélyes közlekedni...már csak a szembejövő miatt is..

2016. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :)
2016. febr. 17. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!