Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol középfokú nyelvvizsgát...

Angol középfokú nyelvvizsgát szeretnék tenni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem állok azon a szinten. Nagyjából mennyi idő alatt tudnék addig felfejlődni? A célom nyár végére egy biztos tudás, amivel már meg lehet próbálni. Lehetséges? Nagyjából mennyit hogyan és milyen intenzitással kéne tanulnom? HA lehet módszereket is írjatok amik jók. Heti pár óra ráfordítással elérhetem?

2016. febr. 16. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont ebben a szituációban vagyok. Most kaptam egy nagy gyakorló könyvet az én vizsgám fajtájából és azt csinálom.

Hát sok levélírás, beszéd, nyelvtan, szerintem ha hamar szeretnéd, minden nap, másnap gyakorolj egy kicsit. szerintem egy olyan 5 hónap alatt meg lehet csinálni ha nagyon akarod. Az nagyon húzós viszont :) Sok sikert!

2016. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. De arra is kíváncsi vagyok, hogy milyen és mennyi gyakorlással érhetem el?
2016. febr. 16. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Keresned kéne egy nyelvvizsga fajtát, csak azt tudom ajánlani hogy felkészülj a tipus feladatokból.

Bocsi de nem vagyok elég gyakorlott, hogy jobb választ tudjak adni. Én ezt gyakorlom mindenesetre.

2016. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És szerintem naponta egy levélírás , magnó, és helyesírási feladat. Kb 1 óra.
2016. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!