Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ugy erzem nagy az...

Mit tegyek ugy erzem nagy az orrom hogyan tegyem tul rajta magam vagy van valami praktika hogy ne latszodjon?

Figyelt kérdés
Masok is mondtak nekem
2016. febr. 17. 01:47
 1/4 anonim válasza:

Sajnos ezen nem nagyon tudsz változtatni.

Vagy műtét,vagy esetleg növessz bajuszt/szakállat,attól is még talán kisebbnek látszik:)

2016. febr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is hatalmas orrom van ráadásul krumpli is, nagyon sokáig feszélyezett aztán lettek barátnőim akik mindig azt mondták el sem tudnának képzelni az orrom nélkül ez a jellegzetessége az arcomnak. Egyébként meg ne feledd: A nagy orr nagy felelőséggel jár-
2016. febr. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit, láttam már nem egy plasztikázott orrú embert, aki előtte, a nagy orral sokkal szebb, egyedibb volt.
2016. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mások szerint nagy az orrom, de nekem így természetes és nincs vele bajom. Ráadásul szépnek tartom.
2016. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!