Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lopjam vissza a LoL...

Hogyan lopjam vissza a LoL (League of Legends) fiókomat? Többi lent 18/L

Figyelt kérdés
Írtam a Supportnak de semmi :c Elcsórták és fogalmam sincs hogyan szerezzem vissza ;-;

2016. febr. 17. 22:17
 1/2 savanyújóska ***** válasza:
Mikor írtál nekik? Általában 24 órán belül válaszolnak, de ha 48 óráig (mindkettő munkanapban mérve!) nincs valasz, lehet megéri egy új ticketet felvenni. Ha tényleg a tied az acc, valószínűleg vissza fogod kapni, de nagyon sok nagyon random kérdésük lesz, és a felére nem fogsz tudni válaszolni (első RP-s vásárlásod, etc.). Engem egy transzfer folyamán zárt ki a rendszer (eune->euw), és igaz, hogy 3 hét alatt, de ugy sikerült visszaszerezni, hogy elmondtam nekik (ezt, ha van ilyen ne tedd), hogy anno haverom csinálta a fiókot, csak az én e-mailemen van, meg nyilván a jelszó is más. Aztán mondták, hogy legyen, de ez amúgy illegális, és ejnye-bejnye (account sharing). Szal hajrá, nekem eddig abszolút pozitív élményim voltak a supporttal (3 ticketem volt eddig, ez volt a legnagyobb)
2016. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
5 írtam nekik :c Még mindig semmi :c A spanyolok annyira nem mozgósítják magukat :v
2016. febr. 19. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!