Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » League of legends kérdés....

League of legends kérdés. Siont vegyem meg, vagy Singedet? Nem vagyok nagyon jó toplaner, könnyű topost keresek. A két karakter közül melyikkel könnyebb játszani?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés, mert mindkettő nagyon jó tank. De Singed AP, és az elején, amíg nem vettél neki annyi manát óvatosan kell vele, de esetenként jó supportnak is, elég tankos, ráadásul elég jól sebez a méregcsíkjával. Sion AD, és ha jókat veszel neki, majdnem halhatatlan, és közepesen sebez, ha full tank, de a buildtól függ. Vele kicsit jobban kell előregondolkodni, mert a képességei szinte mind időzítettek. Sion jobban benne van a metában jelenleg, de én inkább Singedet ajánlanám, mostanság úgyis kevés van.
2016. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első jól mondja, de én a Singed supportal nagyon nem értek egyet, akkor már inkább Sion supp. Singednek ugyanis kell egy két core item ami szinte elengedhetetlen neki, RoA vagy tear, mindkettő stackelős item ami jó ha hamar meg van, na most supportként Gold itemmel kell kezdened és nem lesz meg olyan hamar. Röviden Singed egy item fependent hős, csak az eldobása miatt meg nem éri meg suppnak vinni.
2016. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*dependent
2016. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!