Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyanotok hogy...

Volt már olyanotok hogy valamibe fejlődni akartatok de igazságtalanul lehúzott a rendszer?

Figyelt kérdés

azért mert valamelyik majom aki ott ül, harmadik fél aki csak gondol egyet és rá rak tiltásra, nem akarok mutogatni de rengeteg ilyen oldal van, egyéb hétköznapi dolgokban is, hogy annyira igazságtalanul osztják a lapot, próbálnál valamit elérni,érdeklődnél hogy többet tudj meg valamiről, vagy a képességeidet próbálod szabályok megszegése nélkül, és egyszer csak azt veszed észre hogy ki vagy zárva a "körből"

Undoritó egy dolog.


2016. febr. 18. 00:38
 1/6 Molyember ***** válasza:
Nyugodtan mutogass, engem érdekelne, honnan tiltottak ki ok nélkül. :)
2016. febr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kitiltást csak erős példának írtam mert nem tudtam máshogy meg fogalmazni. De volt már pár esetben velem amit írtam.. Hogy valamit el akarnék érni önerőböl, vagy csak azért hogy fejlesszem magam, de vannak korlátozó tényezők h nem tudom, csak azért mert a rendszer visszahúz, vagy mert mások beleszolnak és úgy gondolják ha közbe lépnek jobb lessz, mert mondjuk valami kis igényességbe bele ütköztem, lehet az szabályzat, házirend, akármi, és akkor meg így tanúlja meg az ember, amit elakarna érni..h nem engedik
2016. febr. 18. 13:20
 3/6 Molyember ***** válasza:
Úgy nagyjából érthetetlen, amit írsz, de ha nem tartod be a szabályokat, annak következményei lesznek. Ennél jobbat nem tudok válaszolni.
2016. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, bár én nem vagyok néger.
2016. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Konkrét példának mondjuk ezt az oldalt mondanám.

Miért baj az, és kinek baj az ha én teli vagyok kérdéssel ? miért befolyásolják hogy én mennyit kérdezek ?

az hogy feltennék 3 kérdést, oké nem egymás után rögtön, várok, első kettőt engedi, 3-nál már azt kapom vissza hogy 2 óra múlva tudok csak újabb kérdést feltenni :)" nézzek vissza késöbb.

Hogy ez Kinek baj, most ezzel valakinek megsértem a személyiségét hogy ne engednének ? vagy le terhelem a rendszert vagy... nem értem.

2016. febr. 24. 00:20
 6/6 Molyember ***** válasza:
Mert lenne, aki visszaélne a lehetőséggel, és oldalakon át olvashatnád ugyanazt a kérdést. Tudod, vannak dolgok, amiket értelmes ember nem tesz, a többieknek meg tilos. Na, emiatt a "tilos" miatt van szükség szabályokra, amik mindenkire érvényesek. Megkérdezhetem, milyen témában vagy tele kérdésekkel? Írd ide mindet válaszban, hátha tudok rájuk gyorsan válaszolni.
2016. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!