Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a turokremhez teszek...

Ha a turokremhez teszek zselatint, azt hideg-, meleg- vagy forro vizbe kell tennem, hogy kitagadjon? Azt tudom, hogy aztan fel kell forrositani, hogy teljesen szetolvadjon, csak, mikor beleteszem a vizbe, azt nem tudom, hogy milyen legyen a viz.

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 11:22
 1/10 Molyember ***** válasza:
Hideg vízben hagyd egy kicsit.
2016. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"...hogy kitagadjon?" :D
2016. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,mivel por,ezert kicsit kell aztatni...
2016. febr. 18. 11:54
 4/10 A kérdező kommentje:

Molyember koszi a valaszt.

Es a kremhez langyosan kell hozzaadni?

2016. febr. 18. 11:55
 5/10 Molyember ***** válasza:
Én forrón nem nagyon adnám semmihez, mert megfőzheti pl. a tojáshabot. Ja, mivel elég sűrű anyag, jól meg tud égetni, vigyázz vele.
2016. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En se forron akartam,csak nem tudtam,hogy langyosan vagy hidegen kell a kremhez adni.Turotortat akarok csinalni,csak nem tudom,hogy a tesztara mikor rateszem a kremet,tortaformaban tegyem ra.Fole megy meg 1 teszta.Csak azert kerdem,mert az oldalat es a tetejet is be kell kenni kremmel,es nem tudom,hogy mennyire koti meg a kremet a zselatin.Szivesebben forma nelkul tennem ra a kremet,mert ajkor rogton meg tunnam kenni az oldalat is,aztan tennem be a hutobe.Meg nem csinaltam turotortat,azert kerdezek ennyit
2016. febr. 18. 14:27
 7/10 Molyember ***** válasza:
Vigasztaljon, hogy én sem, csak régen dolgoztam zselatinnal. :D Ha nagyon kihűl, bedermed, azt ne várd meg. Szerintem formában csináld, különben szanaszét folyik, és dührohamot kapsz tőle.
2016. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor majd kulon csinalok kremet a bevonashoz.Es tejcsokibol csinalt(al) mar csokimazt?Milka tejcsokibol szeretnek.Olaj+keves tejszin kell hozza?Nem akarom,htul kemeny legyen,de azt se,hogy tul folyekony.Mert az eredeti receptnel a csokimazt ugy irjak ehhez a tortahoz,hogy 18dkg etcsoki,2 ek olivaolaj,1-2 ek habtejszin.de az etcsokit nem mindenki szereti nalunk,ezert szeretnem tejcsokibol.
2016. febr. 18. 19:08
 9/10 Molyember ***** válasza:
Nem tudom, de biztosan kell bele az az olaj? Valahogy olyan gusztustalanul hangzik, nem? Fene tudja, én se vagyok cukrász. Én úgy szoktam új kaját kirpóbálni, hogy elolvasok egy csomó receptet, és csak azt csinálom meg belőlük, ami jól hangzik.
2016. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat ugy irjak,hogy megy bele.Nekem is fura,tejszin meg ok,de olaj :/ na mindegy,kitalalok valamit,lehet,csak teszek hozza keves tejszint.Koszonom szepen,hogy valaszolt(al) a kerdeseimre,sokat segitett.Szep estet! :)
2016. febr. 18. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!