Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én egy 12 éves fiú vagyok....

Én egy 12 éves fiú vagyok. Tetszik nekem egy lány aki 1 évvel fiatalabb nálam (5. osztályos). Nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek? Vagy még ilyen fiatalon ne is álmodjak róla?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Nem is kell. Barátom, régen voltam 12 éves, de még emlékszem rá. Ez a kor a reménytelen és beteljesedő szerelmek kora.

Jegyezd meg: mindkettő fáj! Bizony! A viszonzott néha jobban, mint az egyoldalú. Ezen át kell esni. Nincs menekvés.

2016. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
21%

Felejtsd el, 12 évesen még nem járt a fejem a lányokon. Kb 15 éves koromtól, de nálam akkor is csak távlatból. 12 éves vagy, de gondolj bele, hogy sok év áll még előtted az életben, új iskola, csomó egyéb csalódások. Agyban és érzésekben, testileg is megfogsz változni. Változni fog a személyiséged. NE AKARJ KAPCSOLATOT, ne akarj szeretni még.

Mert most lehet szeretsz valakit, de lehet 5 éve múlva azt mondod, hogy te jó ég, ez hogy tetszett nekem? Tehát remélem érted. 18 évesen bőven rá érsz majd keresgélni.

Mert azután már kevésbé fogsz változni.

2016. febr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! igazatok van inkább tanulok meg játszok és kiélvezem a gyerekkört.:)
2016. febr. 20. 08:22
 4/5 anonim válasza:
Hát nem tudom mit szólsz hozzá, de szerintem egy 11 éves lány minden álma hogy bevallja neki egy fiú, hogy szereti:) De ha még a gyerekkort élvezed akkor nyugodtan:) 12/l
2016. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit nem adtam volna azért, ha egy fiú bevallja h szeret..12/l
2017. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!