Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Tovább lent

Most mit tegyek? Tovább lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérem csak az olvassa végig aki normális választ tud adni. 14 éves lány vagyok. Hetedikben nagyon rossz gyerek voltam. Folyamatosan hazudtam, cigiztem, lógtam, nem tanultam stb. Nagyimmal éltem, anyukám görögországban, apukám fogalmam sincs hol. Anyukámat nagyon szerettem. Vele akartam élni. Nos a nagyimat akkoriban utáltam és nem vettem észre, hogy igazából csak jót akar nekem pl azzal hogy kényszerített a tanulásra vagy, hogy nem mehettem el sehova. Meg, volt a suliban egy nagyobb problémám amivel teljesen elhúztam magamat a nagyimnál és mondta, hogy nem válal el engem. Azt hogy mi volt a probléma azt nem szeretném ecsetelni. Lényeg hogy nyár elején el lettem szakítva mindentől és ki kellett költözzek anyumhoz. Egy ideig jó dolognak tűnt csak kezdett nagy honvágyam lenni. El kezdődött a suli. Ide kinn gimnáziumba járok viszont a régi sulimat se adtam fel azaz ott még magántanuló vagyok. Mikor elkezdődött a suli találkoztam tök sok gyerekkel akikkel nagyon jóba lettem. Viszont hiányzott a régi osztályom. A nyelv miatt 1/2 évvel idősebb vagyok náluk. Nem tudom hogy ez mennyire számít érettségben, de nekem nagyon érződik hogy valahogy túl kicsik hozzám. Nagyon aranyosak, kedvesek meg minden de én velem egykorúakkal valahogy jobban kijövök. Mindegy nem ez a lényeg. Az van hogy a magyar cuccaimat nem kaptam meg csak januárban. Tehát fél év csúszásban vagyok. Én azon gondolkozok hogy vissza kéne menjek erre a 4 hónapra, hogy be tudjam fejezni ezt az évet. Anyukámat viszont nem szeretném itt hagyni és a nagyim sem biztos hogy bele menne, de nekem az kell hogy bejárjak az órákra mert én egyedül nem tudom megtanulni ezeket a dolgokat. Túl sok. Most mit kéne tegyek? Menjek vissza a nagyimhoz aki nem biztos hogy akar engem látni azok után ami történt? Hiszen gyűlöl. Egy hálátlan gyerek voltam.

2016. febr. 19. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy bocsánatot kérsz a nagyidtól és anyukádtól is, mert se##fej voltál. Aztán beszéld meg velük a tervedet és együtt majd kitaláltok valami megoldást. Olyan nincs, hogy te egyedül eldöntöd, hogy haza mész.
2016. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le anyukáddal és mond el ezt neki. Aztán menj oda a mamádhoz, kérj tőle bocsánatot. Amúgy tuti, hogy nem utál! Sőt! Szerintem egy próbát megér. Ha látják rajtad, hogy megváltoztál tuti, hogy kapsz még egy esélyt. Amit ide leírtál azt akár fel is olvashatod nekik.
2016. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, nem úgy értettem, hogy egyedül döntöm el csak nemtom, hogy kifejezni magamat xd. A nagyimmal azóta nem is beszéltem hogy kijöttem, addig is folyamatosan bocsánatot kértem de teljesen elveszítette a bízalmát felém, nem hiszem, hogy csak így megbocsájtana
2016. febr. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!