Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszprémi Vetési Albert...

Veszprémi Vetési Albert gimnáziumba angol szakra szerintetek felvesznek így? Matekom:13 (igen borzalmas), magyarok 31. Van aki oda tervezik tovább menni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 21:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést el írtam: *magyarom
2016. jan. 20. 21:26
 2/9 anonim válasza:

Hat matek miatt nem hiszem :(

Amugy... Meg nem is kaptak ki a javitottakat, te honnan tudod hany pontot adtak? Anyukam tanar es meg o is rnegeteg idot tolt a javitassal mert vannak pontok amik nem egyertelmuek :/

Sok sikert a felvetelihez!!

2016. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez felénk sulifüggő, hogy mikor adják ki. Ma kaptam meg.
2016. jan. 20. 21:29
 4/9 anonim válasza:
Nem valószínű, mert a magyar is csak átlagos, a matek az tényleg nagyon kevés. :(
2016. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A hozott pontok: matek 4-es, a többi 5. És ha a szóbelim max pont lenne akkor sincs esélyem?:((
2016. jan. 21. 18:18
 6/9 anonim válasza:

Nem, sajnos angolra sehogy sincs esélyed.

Sőt, úgy is kevés, ha 15-tel több lenne a matek pontszámod.

Ha bármi kérdésed van, írj bátran.


(Egy vetésis)

2016. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is Vetésibe szeretnék menni ... Augusztustól kezdve gyakoroltam , erre a matekot nagyon elszúrtam , félek , hogy nem vesznek fel . Hozott pontom sem max :( Tavaly ilyen ponttal bekerültek még ( ami nekem van) szóval csak reménykedem:(
2016. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mennyi lett?
2016. febr. 4. 10:35
 9/9 anonim válasza:
Írj privátot, elmondom;)
2016. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!