Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni hogy könnyebb...

Mit tudnék tenni hogy könnyebben menjen az iskolában leadott anyagok memorizálása?

Figyelt kérdés
Elég jó tanulónak mondhatom magam, de vannak tantárgyak, amiket nagyon sokáig tart megtanulnom, és maximum egy hónapig emlékszek rá. Pl, történelem. Van hogy egy egész órát CSAK a történelmet tanulom. Utána egész jól sikerül a dolgozat, de ez nekem így nem elég. Van olyan évfolyamtársam aki csak szünetben tanulja, mégis könnyebben megy neki mint nekem. Mit kell tenni ennek érdekében hogy nekem is úgy menjen???

#tanulás #iskola #gyors memorizálás
2016. febr. 21. 18:49
 1/1 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem segítettem :) Amúgy velem is pontosan ez van, kérlek írj ha jutottál valamire.. Szép napot :)

2016. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!