Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes tovább...

Szerintetek érdemes tovább tanulnom még a jövőben?

Figyelt kérdés
Jelenleg érettségim van, meg egy technikusi képesítésem, amit érettségi után szereztem. Amikor elvégeztem ezeket, úgy gondoltam, hogy nem megyek tovább, hanem inkább elmegyek munkát keresni, hogy pénzt is keressek. jelenleg 23 éves vagyok. Szerintetek érdemes még mennem tovább fősulira/egyetemre, vagy szerezzek még egy okj képesítést, vagy dolgozzak tovább a meglévő szakmámmal?

2016. febr. 21. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe ne, tanulj amíg lehet, nagyon fiatal vagy te még.
2016. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is,de nem találtam technikusi végzettséggel állást,neked sikerült? én tervezem hogy egy új infos sulit elkezdek
2016. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem már nem éri meg tanulnod ! Ugyanannyit fogsz keresni mint a jelenlegi képesítéseiddel ! Főiskola egyetem meg drága nem is kicsit tapasztalatból mondom.
2016. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen célszerű tanulnod. Hogy melyik hasznosabb, sajnos nem lehet előre tudni.
2016. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
diploma nélkül semmire sem mész,szóval igen,érdemes.
2016. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!