Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt szállít a posta?

Mennyi idő alatt szállít a posta?

Figyelt kérdés
Csütörtökön rendeltem a jófogásrol egy terméket és még aznap fel lett adva a postán. Aki már kapott igy csomagot kb. Mennyi idő alatt szállítottak?

2016. febr. 22. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:

"A belföldre feladott, 20 kg-ot nem meghaladó csomag a törvényi előírásoknak is megfelelően, 85%-ban a feladást követő második, illetve 95%-ban a harmadik munkanapon belül érkezik meg címzettjéhez."


Ez a posta honlapjáról van. Mellesleg ott nyomon is tudod követni, hogy épp merre jár.

2016. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Esetleg tudsz még infót adni hol lehet azt megnézni, hogy merre jár? Csak mert telefonrol tudok internetezni és kicsit nehézkes. Köszi előre is.
2016. febr. 22. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt meg tudod tekinteni. Bár én még nem használtam, de úgy tudom, hogy telefonon is működik.

2016. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 14 óra volt (igaz postán maradó)
2020. nov. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!