Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rózsaszín csekk befizetés?

Rózsaszín csekk befizetés?

Figyelt kérdés

Eladtam a jófogáson egy terméket.

A vevő csekken szeretne fizeni.

Lehet e olyat csinálni hogy kérek egy rózsaszín csekket a postáról kitöltőm (Nyomtatással ki lehet tölteni?) majd elküldöm a vevőnek hogy fizesse be?

Ilyet lehet csinálni?

Címzet neve (én) és címe,bankszámlaszáma elég ha odairom a bankszámlaszámomat és a nevemet? Kell a cím is? Hogyan tudom kivenni majd a pénuzt? T2 utalvány Korhoz van kötve?


2016. febr. 22. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges lenne így megbonyolítani. Minek küldenéd el te a csekket, ha ugyanazt a biankó csekket ő is elkérheti a postán és ő is kitöltheti..

Azt tudtad, hogy ilyen postai csekkes átutalásnál tőled is vonnak majd le pénzt? És akkor még nem is beszéltünk a vásárlót terhelő költségekről. Kész ráfizetés ez a módszer. Legjobb lenne, ha a vevő a te bankod bármelyik fiókjában fizetné be a pénzt, az ingyenes és azonnali (ideális eset pl. ha OTP-s vagy)

2016. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!