Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olaszországban megyek pár...

Olaszországban megyek pár hónap múlva, egészen pontosan Velence környékére, Bibone, Verona, stb. , de nem igazán ismerem az országot, így fogalmam sincs, milyen szuvenírt vegyek. Vannak esetleg Olasz különlegességek, amiket érdekes megvenni?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok, hogy valamilyen medál, talizmán, vagy kis szobrok, ilyesmik. Pl. Veronában, Rómeó és Júlia városában mit érdemes venni? (Vagy Tervisoban?)

2016. febr. 22. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz szuvenírt venni?

Vegyél inkább múzeum jegyet, és fényképezz, kóstold meg az olasz ételeket...


Vagy valakinek szánod ajándékba?

2016. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Osztállyal megyek, már megvannak a programok, de a szabad foglalkozás alatt szeretnék szuveníreket venni itthonra magamnak, családomnak, barátaimnak. :) És arra lennék kíváncsi, mit érdemes.
2016. febr. 25. 20:33
 3/4 anonim válasza:

Ok., most lehet hogy hülyének nézel de én vettem magamnak egy velencei álarcos hűtőmágnest. Az tök jó! Egyébként szerintem onnan a legjobb aji lenne a kaja, gondolok én pizzára mert Velencében isteni! És fagyit mindenképpen vegyél!!!! :D

16/L

2016. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velencébe mindenképp érdemes elmenni mert egy élmény sztem. Ott a leghíresebbek a karneváli álarcok és az ezzel kapcsolatos dolgok ugyhogy ha egy kulonleges ajándékot szeretnél az mindenképp tökéletes. Aztán nőknek/lányoknak Muránói üvegékszerek. De Muránóban más üvegből készült dolgot is találsz :)
2016. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!