Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy alkalomadtá...

Mitől van az, hogy alkalomadtán 22 évesen is az ágyba hugyozok?

Figyelt kérdés
Van, amikor nagyon mélyen alszok. Egyszer csak olyasmit álmodok, amiben vagy azt mondják vagy én mondom, hogy "na, akkor el lehet engedni" és utána azt veszem észre, hogy totál össze van hugyozva az egész ágyam. Vagy olyat is álmodok, amelyben kimegyek a wc-re és akkor is ez történik. De előfordul olyan is, hogy olyan mélyen alszok, hogy csak reggel veszem észre, hogy "valami itt nagyon nem stimmel". Hogyan lehet ez ellen tenni? Milyen arányban fordul elő huszonévesek körében, hogy valaki váratlanul ágyba vizel?

2016. febr. 23. 02:20
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nem tudok válaszolni.Én 14 vagyok és havi szinten megesik régebben napobta :/ de az idő múlásával egyre ritkábban
2016. febr. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mi lenne ***** válasza:
mindenképpen doki ! tudják kezelni.
2016. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az "ágybavizelés"ismert pszichés zavar,melyet pszichoterápiával lehet megoldani.

Van drasztikus megoldás is.Egy barátom-még az 50-es években-katonaként,váltásban ébresztgette egy katonatársát 2 óránként,hogy az felkeljen vizelni.Elaludt az ügyeletében,és a csurgásra ébredt.Kirántotta a nadrágszíját,és azzal hatalmasat csapott az éppen bevizelő katonatársa hátsófelére.Soha többé nem vizelt be a srác a sokk miatt.

2016. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
14%
Velem is előfordult már ilyen nem is 1x (24 vagyok fiú ha gondolod bejelölhetsz farkam : 21cm és az esti közös programunk majd a behugyozás lesz :) ) de nekem használt a pelenka nem a legjobb de azért na :)
2016. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!