Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fura vagyok, hogy zavar, hogy...

Fura vagyok, hogy zavar, hogy véreset hugyozok?

Figyelt kérdés

nem kéne, hogy zavarjon, ha tudom, hogy már 2 éve vesekövem van


el kell fogadni, hogy így fogom leélni az életem, hogy sokszor pirosasat vizelek?

20f



2013. febr. 28. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
orvos! orvos! orvos! Ez kezelhető jelenség!
2013. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szüleim azt mondják, hogy szarjam le

mondom már 2 éve megvan


az alapkérdésre esetleg a válasz?

2013. febr. 28. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért zavar, mert nem normális, és attól még, hogy a szüleid azt mondják, hogy szard le, szerintem jobban járnál ha elmennél orvoshoz.
2013. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

van nagyobb bajom is sajnos ennél, ezért kérdeztem, hogy nektek mi a véleményetek


szerintem sem normális. De azt mondják, ha én nem mesélek nekik az egészségügyi állapotomról helyzetjelentést minden héten, akkor azt gondolják minden oké, ja és csak azért kérem az ő segítségüket mert anyagilag nem vagyok független


már amúgy voltam dokinál kb másfél éve nyáron mikor a doki felismerte, asszem a baloldaliba volt 8mm-es és azt "bombázták" vmivel, de nem sok minden történt, mert nem hugyoztam ki vagy vmi


na ez is túl sok volt magamról..sry

2013. febr. 28. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a tb fedezi ezt, szóval nem gond, hogy nem vagy anyagilag független, és ha nem is tudják, hogy pontosan mi a bajod, meg, hogy mióta, akkor nem meglepő, hogy nem küldenek orvoshoz.
2013. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a vizelek szebb szó lett volna. hátha valaki eszik, vagy valami.
2013. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem kiskorom óta van vesekövem!

hol látható helyen hol nem!

2011.decemberébe is megmozdult(sok sok évvel később),és nem tudtam kipisilni,ezért állandóan reggel korházban voltam ,koktélozni(infuzio+görcsoldó),majd mikor naponta feltüntem ott,széjjelrobbantották!Nem volt kellemes,sőt nekem kifejezetten fájt!Elvileg 20perces lett volna helyette 2,5 órát szenvedtem! És utána este/du megint korház mert belázasodtam!

Most sokat ugy sem tudsz vele tenni,ha megmozdul akkor!

2013. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem kell elfogadnod, irány az orvos! Az is lehet, hogy azóta már nőtt is a kő, vagy több lett. Nem játék az ilyen...
2013. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7es köszönöm


végre egy "együttérző" ember

ezt miért írtad? vagy hogy érted, hogy ha majd megmozdul akkor tegyek ellene, ha nem mozdul meg akkor hagyjam

????


és neked nem szokott véres lenni a vizeleted ?

2013. márc. 1. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!