Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abony milyen hely? Érdemes...

Abony milyen hely? Érdemes odaköltözni? (Bp-ről)

Figyelt kérdés
Gondolkozunk,hogy oda költözzünk,és szeretnék minél többet megtudni róla:)Pl.:Sok a cigány?
2010. márc. 31. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
wikipédia szerint 15ezren élnek ott. Hát szerintem mivel pestiek vagytok ezért megbánnátok, minden nap ugyan azok az ismerős arcok, és a cigányokról meg annyit, hogy azok mindenhol vannak.
2010. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen,ezt én is láttam,köszi:)

valaki nem tud esetleg konkrét dolgokat?:)

2010. ápr. 3. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:

a cigányoknak van külön városrész a "mérges" xD oda nem ajánlatos költözni. Am a külváros, a vasútállomás fele, nagyon csendes és nyugodt.

//egy abonyi//

2010. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom,. hogy végül is hogy döntöttetek, de szerintem érdemes odaköltözni. Pont ideális hely, ha már unod a pesti forgatagot, de mégsem szeretnél falusi magányt. Abony pont a kettő között van. Szép hely, elegendő üzlettel, szép a vadasparkja, fejlődik az infrastruktúra...stb.

2010. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
28%
Szerintem nem érdemes Abonyba költözni. Én dunántúlról költöztem Abonyba ( kisebb városból) de életem legrosszabb döntésének tartom...Infrastruktúra?? háááát. Cigány országos átlagnál szerintem több. Lopnak minden honnan. Bolt elől , zárt udvarból bicikliket fényes nappal is. Éjszaka fosztogatnak...A fiatalok mennek innen. Akik maradnak az idősek és a cigányok...
2010. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 toraz válasza:
munka szinte semmi, Ceglédre vagy Szolnokra kell ingázni ha dolgozni szeretnél, vasúti fővonal szóval vonat rengeteg van, Pest vonattal egy óra, max 70 perc, amúgy semmi extra, tipikus alföldi kisváros, unalom és tényleg sok a rézbőrű!!
2010. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Istennek hála Budapesten maradtunk....egyelőre nagyon örülök neki.Köszi a válaszokat!!
2010. okt. 3. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem!!
2020. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!