Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek Cegléd milyen...

Szerintetek Cegléd milyen város? Érdemes odaköltözni (kisgyerekkel) egy alföldi nagyobb városból? Motiváció lenne, csak tartok az ismeretlentől.

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én itt lakok, nagyobb városból nem költöznék ide, az tuti:) Unalmas, mekkora kisgyerekkel szeretnél? Bölcsibe bekerülni nagyon nehéz, óvodába se egyszerű. Nem nagyon van normális program se. Munkahelyet találni se könnyű.
2011. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én suliba jártam Ceglédre,még mindig sokat járok oda. Az igaz,hogy munkahely nem nagyon van,az ovis részét nem tudom. Viszont szerintem Cegléd barátságos város,én nagyon szeretem. Az újságos mindig tudja,hogy milyen újságot szeretnék és egy idő után már a boltban is ismerősként kezeltek. Szép és tiszta város. Az is tény,hogy nemsok szórakozási lehetőség van,szomjbaton 12 óra után néha olyan,mint valami szellemváros. De ha pici gyereked van,ez a nyugi nem lehet gond. Én csak ajánlani tudom.
2011. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jav: nem sok, szombaton :)
2011. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 éves poronttyal érkeznénk,az ovi kérdés lesz aktuális szeptembertől. A férjem már kapott munkát Cegléden,csak nekem kell majd találnom vmit. Amúgy Békéscsabáról költöznénk oda. Nagyon nem érezzük magunkat itt jól,semmi kilátás,hátha ott nyugisabb lenne a helyzetünk. Amúgy Bcs. is tök kihalt értelmes buli szempontjából,tehát ez nem lesz visszatartó erő:)...
2011. máj. 7. 00:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Most volt az ovis beiratkozás, vagyis munkatársaméknál, szóval ha tényleg ide akartok költözni akkor nem árt el kezdened intézkedni:)
2011. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Cegléd nagyon unalmas, és helyiként régóta hiányérzetem van.. se munka, se lehetőség.. se rendszeres olyan értelmes rendezvények, melyekre az emberek kikapcsolódni járhatnának.. Egy évben egy-két rendezvény pár nem túl érdekes fellépővel, és egy augusztus 20-adikai tűzijáték és nem túlzok ha azt mondom hogy ennyi. Persze vannak kulturális események és hagyományok.. de nem igazán olyanok melyek tömegeket, fiatalokat (bár felnőtteket se) vonzanának.


Cegléd közlekedés szempontjából jó helyen van és egy elég nyugodt kisváros, terekkel templomokkal, múzeumokkal és egy szabadidő központtal, jó messze kilométerekre a városközponttól és annak látványosságaitól.


Hiányolom a városból a fejlődést és a dinamizmust.. túlságosan nyugdíjas tempóban haladnak itt a dolgok..

2012. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Cegléd nem a legjobb város, ha vágysz a cigányokra, nyugodtan gyere, de egyébként nagyon unalmas hely.

Nincs munka se. Családdal nem érdemes idejönni(bár amúgy sem) Én itt lakok születésem óta, de NAGYON SZIVESEN MENNÉK EL INNEN.

2013. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!