Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jobban beosztani...

Hogyan tudnám jobban beosztani az időmet?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemen tanulok, így a szorgalmi időszakban relatíve kevés dolgom van. Egy héten nagyjából 17 órám van az egyetemen, többnyire be is szoktam járni.

A probléma viszont az, hogy nem igazán tudom beosztani az időmet. Nagyon nehezen tudom rávenni magam a tanulásra, hiszen a tanulnivalóm zöme az interneten van, vagy alapból a gépen (pdf-fájlok, Word-dokumentumok, stb.). Ennélfogva mindig elcsábulok (akár Facebook, akár Youtube), és a tanulás elég sokszor elmarad. Tudom persze, ne csábuljak el, de a kérdés az, hogy hogyan? Nektek van erre valami tippetek? Hogyan tudjátok teljesen lezárni az agyatokat, hogy ne gondoljatok ezekre? :D


2016. febr. 26. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Én erősíteni, tornázni és hobbizni szoktam. A lényege az, ha rossz vagy olyan dolgot akarok csinálni, ami felesleges, vagy nem a javamra megy, akkor lenyomok 10 fekvőt! :)


Egyébként én a kardforgatással, a kedvenc játékommal, és zenéjével szoktam törölni az agyamat. Úgy kb 20 perc és PERFECT! :D

2016. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám volt. Nem tudom, hogy ezzel tudok-e segíteni, de én leírtam úgymond egy " időbeosztást " és valahogy így jobban rátudtam venni magamat. Igen, és a zene mindenképp kell hozzá!
2016. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!