Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová lehet elvinni azt a sok...

Hová lehet elvinni azt a sok felesleges kütyüt a házamból, amiknek a nagy részéről azt sem tudom, hogy micsoda?

Figyelt kérdés
Van a házamban rengeteg felesleges, használhatatlan tárgy, amik nem is az enyémek, hanem a szüleimé (voltak), de most már azt sem tudom, hogy mire valók, és csak foglalják a helyet itthon. Van olyan hely, ahol van esély arra, hogy beveszik ezeket (a szeméttelepen kívül), és esetleg beolvasztják és újrahasznosítják? Ugyanis nincs sem padlásom, sem erkélyem, sem pincém, sem garázsom, tehát tanácstalan vagyok, hogyan szabadulhatnék meg tőlük.
2010. ápr. 1. 11:20
 1/5 anonim válasza:
Szia! Tedd fel a vaterára, még pénzt is kapsz értük.
2010. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha pl. régi szétesett eszközök alkatrészei? Az nem kell senkinek...
2010. ápr. 1. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Tavasz van, errefelé már elkezdődtek a lomtalanítások. Biztos nálatok is lesz, érdeklődj valakitől!

Sok szerencsét.

2010. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De van olyan hely (a szeméttelepen kívül), ahol bevesznek akár elromlott, szétesett eszközöket vagy ilyeneknek az alkatrészeit (esetleg minimális összegű pénzért), hogy újrahasznosítsák? Tudnátok ilyen helyet mondani?
2010. ápr. 1. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem cipeld ki őket a ház elé, majd elviszik a rézbőrűek. Ők tudják, hogy mit hol vesznek be. De nem hiszem, hogy bárhol adnának a cuccokért pénzt. Már ha használhatatlan lomok.
2010. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!