Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az az Illuminati? Egyéni...

Mi az az Illuminati? Egyéni véleményre vagyok kíváncsi, és hogy ez nagy baj-e? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amit itt elmondok az halálkomoly és valós. Kiskorom óta imádok rajzolni és mindenféle alakzatokat rajzolgattam meg rúnákat véstem kövekbe, mert akkor azt hittem, hogy attól mindenféle pozitív hatás alatt leszek amitől az adott képességem erősebb lesz. Olyan dolgokban hittem amikben mások nem. Akkor még vakon hittem de mára már valóságnak számít számomra mert a megérzéseim SOSE tévednek, meg szoktam álmodni a holnapomat ami pont úgy alakul ahogy az álmomban és egyszer a rajzolásra visszatérve egy illuminatit rajzoltam úgy, hogy azt se tudtam amit rajzolok az valami. Aztán hála a google képek keresés kép alapján funkciónak megtudtam hogy az valami. Nagyon sokkolt és meghívónak találtam egy rendbe amit fogalmam sincs hol keressek. Azóta mindenben látom és a barátom szerint furcsán viselkedek. Valakik azt mondják ez egy Rend nemsokkal a szabadkőművesek után aminek szintén nem sikerült a világuralom. Valakik szerint az isten jelképe mert három oldala van: az atya a fiú és a szentlélek, szem: az isten mindent lát. Valakik pedig azt mondják hogy egy ma is létező Rend ami a világot irányítja. A médiát, a vallást, a politikát, stb. Olyan tagjai vannak (szerintük) pl.: a pápa, obama, putyin, stb. Szerintetek? Tudom ez kettő kérdés de nem akarom kettéválasztani mert egybe tartoznak. 1. Kérdés: szerintetek melyik ha egyátalán hisztek benne? (érvekkel meg mindennel)

2. Kérdés:Ez furcsa de valós ami velem történik vagy hihetetlen, abszurd és kitalált?



2016. febr. 28. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Méghogy a szabadkőműveseknek nem sikerült a világuralom
2016. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

A Szabadkőművesek,és egyéb titoktartással járó szervezetek eredete,működése,és céljai értelemszerűen nem ismertek.

Ettől kezdve csak találgatni lehet,és sajnos ezt sokan odáig űzik,hogy hót'biztosan állítanak dolgokat,amik csak találgatások valójában.

Ezek az össze-esküvés elméletek mind csak vaktában való tippelgetések,amikre a nagy tömegek persze felülnek ,mert hogy milyen jól is hangzik,meg hogy végre tudhatnak egy titkot amit csak a beavatottak ismerhetnek.Na ja,csak semmi bizonyítéka nincs egyik konspiráció teória prédikátornak se az igazára.

Egyébként ahány ilyen jellegű oldal létezik (mármint ami konteókal foglalkozik) annyi féle fajtája van a szabadkőművesekről és az illuminátusokról terjedő híreknek.Már olyanal is találkoztamn hogy valójában az idegenek lepaktáltak a zsidókkal és együtt törnek világuralomra.

(amikor ezt olvastam,akkor pár tízezer agysejtem rituális öngyilkosságot követett el)


Én úgy vagyok vele hogy csak egy fura középkorból visszamaradt szekta,ami az újkor elején ismét szárnyra kapott az elit körében,és emberi hülyeségből fennmaradt.

Semmi okkult,vagy világuralmi törekvéssel nem hozom összefüggésbe,egyrészt mert nem látom értelmét,másrészt mert úgy se lenne rá perdöntő érvem.A fantáziálást meg meghagyom a hoax mániásoknak.


Második kérdésedre válaszolva:Szerintem állj le ezekkel a képzetekkel,mert rögeszméiddé válnak (bár valamilyen szinten már most is azok).


Amúgy mint szimbólum én imádom.Csak poénból,de van is egy illuminatis pólóm

[link]

2016. febr. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy velem is előfordult már ilyesmi hogy olyan jelképet rajzoltam le még kisgyerekként aminek a létéről nem is tudtam.


Emlékszem egy időben nagyon szerettem a mindenféle spirális szimbólumokat.Aztán ezeket elkezdtem stilizálni.Volt olyan amelyik kicsit szögletesebbre sikerült.És mit rajzoltam le véletlenül 10 évesen?

A náci fekete nap szimbólumot.

Amikor erre visszanéztem 6 évvel később (az egyik füzetem margóján volt) akkor eléggé meglepődtem. [link]

2016. febr. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hihihi, én meg mindig pentagramot rajzoltam régen, és tőlem egy osztálytársam kérdezte hogy minek rajzolok mindenhova pentagramot,és aztán néztem csak utána hogy az meg mi :D
2016. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy piramisról álmodtam, aminek a teteje zárt volt. Sehogy, senki nem tudott bejutni. Előtte nem tudtam még hogy mi az illuminati.
2016. márc. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"egy illuminatit rajzoltam"


Najólvan...

2016. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!