Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az az illuminati?

Mi az az illuminati?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már bele kavarodtam pedig utána olvastam és videokat is néztem , nem tul szimpatikus a dolog de attol függetlenül érdekel . Ki vagy Kik lennének ők ? És mért ? És mit tesznek ?

2015. okt. 25. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az illuminati eredetileg egy bizonyos törzs/szervezet volt a középkor környékén.


A nevük fent maradt és manapság mindenféle ál-elméleteknek és konspirációknak a részét képezik.


Gyakorlatilag sok fogyatékos azt hiszi, hogy ők egy természetfeletti szerveződés akik irányítják a világot.


A 'bizonyítékaik' természetesen alaptalanok, különböző kultúrákból/időkből/népektől fentmaradt dolgok, amik között NINCS összefüggés.


Az egész röviden: a név középkor közeli társaság nevének egy része, a szervezet nem létezik (már)

2015. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Illuminati-illuminátusok

Középkori szervezet volt.Az illuminátusok azok az emberek akik ,,tudósok" és elméleteik megcáfolják isten létezését.voltak akik bizonyították is de az egyház kivégeztette őket.az illuminátusok talán még ma is élő szekta.én Dan Brown:Angyalok és démonok című művéből hallottam róluk,igazából elég jól leírja

2015. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
USA-ban a rabok ezzel szórakoztatják egynást, hogy összeesküvés elméletekkel traktálják a másikat, és van aki elhiszi, és szabadulás után terjeszti a hülyeséget. Baromság. Ha tudsz angolul, keresd meg Barrett Brown levelét, amit a börtönből írt erről. Anonymous közeli újságíró, aki emiatt van börtönben. Mármint nem az illuminati miatt :)
2015. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

"Az illuminati eredetileg egy bizonyos törzs/szervezet volt a középkor környékén.


A nevük fent maradt és manapság mindenféle ál-elméleteknek és konspirációknak a részét képezik.


Gyakorlatilag sok fogyatékos azt hiszi, hogy ők egy természetfeletti szerveződés akik irányítják a világot.


A 'bizonyítékaik' természetesen alaptalanok, különböző kultúrákból/időkből/népektől fentmaradt dolgok, amik között NINCS összefüggés.


Az egész röviden: a név középkor közeli társaság nevének egy része, a szervezet nem létezik (már)"


Tudod egyáltalán miről beszélsz? Utána néztél a témának, vagy csak tudatlanul osztod az észt? Tudod te mennyi kódex van erről? El nem tudnád képzelni és az hogy nincs összefüggés hát te nagyon hülye vagy ráadásul az ókori kultúrákról ilyet mondani csak az mond aki egy tudatlan egoista barom... :) Valószínűleg nem hallottál a Nap imádatról és egyéb rituálékról sem... Egyáltalán tudod mit jelent az hogy "Illuminati"? Ezek alapján fogalmad sincs róla.... :)

2015. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hol van ebben az egoizmus?

Ha egy icipicit is tudnád, hogy miről beszélsz még komolyan is vennélek :)

2015. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Most ha belinkelnék neked száz kódexet megszólalni nem tudnál, nem hogy megcáfolni a hülye állításaidat... Én antropológiával foglalkozok és aki azt állítja hogy az ókori és különböző népek kultúrájában "nincs összefüggés" az egy tudatlan barom ráadásul úgy szólsz hozzá egy témának, hogy az sem tudod mi az az Illuminati....


Illuminate=Megvilágosodás Illuminati=Megvilágosodottak/Fényhordozók akik a Nap imádati ceremóniákat tartottak és tartanak a mai napig...


Lucifer=Fényhozó=Son of God (nyilván erről fogalmad sincsen) Mert azt hiszed hogy mese az egész, de megsúgom hogy nem, és azért nem mert mai napig is tartanak Lucifernek rituálékat és el nem tudod képzelni hogy mennyi kódex van erről...


Tudod a December 25.-e is hozzájuk kötődik okostojás, és tudod miért? Mert a December 25.-e az a téli napfordúló és ezen a napon az ősi kultúrák mind tettek ember áldozatot amit ráadásul kódexek alapján is betudok bizonyítanu főleg az ábrázolásukkal legfőképp a Babiloni kultúrából ami tulajdonképpen Nimród Nap imádó uralkodó rituáléi voltak, és ezt a mai napig ünnepeljük tudatlanul Jézusra hivatkozva... Na ez a gond okostojás, és fogalmad sincs ezekről a dolgokról meg hogy "nincs összefüggés", na ilyen baromságot sem olvastam még....


Nem baj ha nem veszel komolyan, mert megteszik mások tudod akik jobban tisztában vannak a világ működésével, nem úgy mint te...


:)

2015. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Lucifer=Sun of God=Nap Isten Javítás..
2015. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

gratulálok, azért a nyelvtant át ismételhetnéd!


Nem azt mondtam, hogy a kultúrák között nincs összefüggés, arra akartam utalni, hogy a különböző összeesküvés elméletek és a 'kultúrális mindenféle' között nicns semmi összefüggés...


Ha kicsit értelmeznéd mit írtam, rájönnél, hogy nem mond ellent annak, amit te leírtál, csak fölöslegesen nem akartam részletezni, de természetesen te ezt biztos jobban tudod, professzor úr.

2015. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"összeesküvés elméletek és a 'kultúrális mindenféle' között nicns semmi összefüggés... "


Ez is baromság... Hogy ha tudni akarod... És az Illuminati nem a középkorban jött létre, ilyen hülyeséget... Hanem a Fáraókat is Illuminatusoknak hívták ők voltak a Nap királyok és ezt maguk is ábrázolták, Istennek tartották magukat... Itt jön képbe az hogy a Piramis mind szimbólum és a mindentlátó szem honnan származik... Piramis az már volt és Nap imádat Babilonban és Sumériában is jóval azelőtt meg Szaturnalizmus, ami az egyik legősibb vallás itt jön képbe a Saturday és Sunday hogy ha tudni akarod és nem véletelnül piros betüs ünnep a Vasárnap mert akkor is tartottak rituálékat Nap imádati Okkult Luciferizmus, még ha hihetetlenül is hangzik (ez tényleges összefüggés)... De az hogy az Illuminatus egységes jelkép rajta van az egy dolláros bankjegyen és megannyi szórakoztató ipari termék és filmek, reklámok, klippek használják... Ez mind véletlen és nincs összefüggés ugye jól értelek? :)


[link]


[link]


[link]


És a között sincs összefüggés, hogy egy Obeliszk mi a bűbánatos francot keres Washingtoban amikor az Egyiptomból származik? :) Ráadásul rengeteg városban épült Obeliszk sőt még a Vatikáni főtéren is van... Nem beszélve arról hogy a Pápai süveg egy az egyben Akhenaton Fáraó koronája... :)


[link]


[link]


És ez is Babilonra vezethető vissza a Halfejú Dagon Isten szimbóluma...


[link]


[link]


Ohh és persze ott mindentlátó szem, egy több ezer éves kódexen... :)


[link]


Na ennyit arról, hogy "nincs összefüggés..." :)

2015. nov. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nézd én nem szoktam így beszélni mással és ha kicsit túl reagáltam a témát elnézést kérek, de az a probléma hogy úgy kommmentelnek erről a témáról, hogy az illetőnek fogalmas sincs még a legapróbb részletekről sem, hogy mi az egésznek az alapja egyáltalán és hogy mik a tények ezzel kapcsolatban.. Én épp eleget foglalkoztam a témával kapcsolatban, hogy tudjam miről beszéljek, és a fentiekre nem mondhatod azt, hogy nincsen összefüggés... (Ezt te is tudod)
2015. nov. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!